PENDİK ÇAMÇEŞME HALI YIKAMA

Pendik Çamçeşme şubesi olarak servis hizmetlerimiz ve profesyonel çalışma ekibimiz ile Pendik Çamçeşme halı yıkama,koltuk yıkama,yorgan yıkama  hizmeti vermekteyiz. Pendik Çamçeşme bölgesinde halı yıkama , koltuk yıkama gibi hizmeti sunarak  olarak müşterilerimizden uzun ömürlü memnuniyetler kazanmayı hedef edindik.

PENDİK ÇAMÇEŞME HALI YIKAMA

Adresinizden almış olduğumuz halı modeline göre yapılan analiz halı dokularında kullanılan iplik cinsine göre özel şampuanlar ile yıkaması yapılır. Ayak altında sürekli her alanda kullanımda olan halılar en çok kir toplayan eşya türleridir. Halılarınızın temizliğini ertelediğiniz takdirde yüzeyde toplanan kirler zamanla halı gözeneklerine batmaya başlayacaktır. Pendik Kaynarca halı yıkama olarak teslim almış olduğumuz halılarınız, halı yapısına göre özel bitkisel şampuanlar ile köpürtülerek hijyeni sağlanmaktadır. Tamamen temizlendiğine emin olduğumuz halılarınız halı sıkma ve kurutma aşamalarından geçerek hem sizlere hem de firmamız adına zaman tasarrufu yapılarak temizleme işlemi sonlandırılır. Temizliği bitmiş olan halılarınız vermiş olduğunuz adrese ücretsiz servis olanağımız ile teslim edilir.

PENDİK ÇAMÇEŞME KOLTUK YIKAMA

Yerinde halı yıkama ekipmanımız ile Pendik Çamçeşme koltuk yıkama olarak bünyemizde bulundurduğumuz hijyen sağlamak için üretilen son teknoloji temizlik makinelerimiz ile vermiş olduğunuz adresinize ulaşım sağlamaktayız. Hemen işe koyularak koltuklarınızın kılıf dokusu analiz edilir. Yapılan analizden sonra bitkisel özlü kimyasal madde içermeyen şampuan püskürtme pompasına konulur. Bu işlem sayesinde koltuklarınızın en ulaşılmaz noktalarına bile köpükleme uygulaması yapılıp temizleme işlemi yapılmış olur. Derinlemesine temizliğine kavuşan koltuklarınız özel vakum başlıklarına sahip ekipmanlarımız ile tüm suyu vakumlar ve koltukların kuruması sağlanır. Böylelikle yerinde temizleme ekipmanlarımız sayesinde gün içerisinde koltuklarınız tekrar kullanıma hazır hale getirilir.

PENDİK ÇAMÇEŞME YORGAN YIKAMA

Yorgan temizliği insan sağlığı açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Sürekli olarak kullanımda olan ve içerisinde bakteri oluşan yorganların düzenli sıklıklarda temizliğinin sağlanması gerekmektedir. Pendik Çamçeşme  şubesi olarak bünyemizde barındırdığımız olanaklardan yararlanmak, derinlemesine temizlik ve hijyen açısından sağlığınız için en uygun seçim olacaktır. Yorganlarınızı temizleme işlemine başlamadan önce zorlu lekelerin analizi yapılır. Var olan lekelerin çıkartılma işleminden sonra yıkama işlemine geçilir. Yorganların temizlenme işleminden ziyade kurutma işlemi de oldukça teferruatlıdır. Tamamen kurumamış ve nemli kalmış yorganlar tekrardan bakteri oluşumuna yol açacaktır. Bu nedenle yorganların tamamen kuru olması gerekmektedir. Temizliği biten yorganlarınız ambalajlanarak adresinize teslim edilmektedir.