PENDİK ESENLER HALI YIKAMA

Pendik Esenler şubesi olarak servis hizmetlerimiz ve profesyonel çalışma ekibimiz ile Pendik Esenler Halı Yıkama ,koltuk yıkmama, yorgan yıkamama hizmeti vermekteyiz. Pendik Esenler şubesi olarak müşteri memnuniyetini uzun ömürlü beraberliklerle sürdürmeyi hedef edindik. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaktayız.

PENDİK ESENLER HALI YIKAMA

Birbirinden farklı yapı ve modele sahip özenle seçtiğiniz halılarınızın hijyeni konusunda gösterilen özen, Pendik Esenler şubesi, yapılan temizleme işlemleri sonucunda halılarınızın ilk günkü görünümünü temin eder. Pendik Esenler halı yıkama hizmeti ile halılarınız ilk etapta doku ve yapılarına göre analiz edilir. Halılarınız  en ince detayına kadar havalandırıldıktan sonra halı yapısına uygun olan bitkisel şampuanlar ile püskürtme tekniği ile makinelerimizde hijyeni sağlanmaktadır. Tamamen temizlendiğine emin olduğumuz halılarınız özel klimalı hijyenik odalarımızda kurutma aşamalarından geçerek zaman tasarrufu yapılarak temizleme işlemi sonlandırılır. Temizliği bitmiş olan halılarınız vermiş olduğunuz adrese ücretsiz servis olanağımız ile teslim edilir.

PENDİK ESENLER YORGAN YIKAMA

Kendi imkanlarınız doğrultusunda çamaşır makinesinde yada el yordamı ile yıkanan yorganların temizliği bitmiş gözükse de yeteri kadar temizliği sağlanmamaktadır. Pendik Esenler şubesi olarak yorgan yıkama hizmetini profesyonel ekipmanlarımız ve uzman personelimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize vermekteyiz. Yorganlarınızın yıkama işlemine başlamadan önce varsa zorlu lekelerin analizi yapılır. Var olan lekelerin çıkartılma işleminden sonra temizleme işlemine geçilir. Yorganların temizlenme işleminin yanı sıra kurutma işlemi de oldukça dikkat edilmesi gereken bir husustur. Kurumamış, nemli kalmış yorganlar rutubete ve tekrardan bakteri oluşumuna olanak sağlamaktadır. Bu nedenle yorganların tamamen kuruduğundan emin olunması gerekmektedir. Bu aşamalardan geçen yorganlarınız ambalajlanarak adresinize teslim edilmektedir.

PENDİK ESENLER KOLTUK YIKAMA

Evlerde yapılan koltuk temizliği yüzeysel olduğundan en ince ayrıntısına kadar temizlenmemektedir ve koltuklar tam anlamıyla derinlemesine bakterilerden arınmaz. Yüzeysel yapılan bu tür koltuk temizliğinde sadece koltuk kılıfları temiz gibi görünecektir. Fakat koltuk süngerine ve iç mekanizmasına tam teşekküllü bir temizlik sağlanması mümkün değildir. Pendik Esenler koltuk yıkama olarak yerinde yıkama makinelerimiz ile istediğiniz adrese gelip kısa sürede koltuklarınızı hijyene kavuşturmaktayız.