PENDİK HALI YIKAMA

Pendik Halı Yıkama firmamız müşterilerimizin istedikleri hijyen sonuçlarını ve güvenilirlik arayışları sonucu ortaya çıkmıştır. Firmamız kuruluşundan itibaren müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutmaktadır. Müşterilerimizin firmamıza duyduğu güven ve memnuniyetleri en büyük teminatımızdır. Firmamız halı yıkama,koltuk yıkama, yorgan yıkama gibi temizlik hizmet seçeneklerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. Pendik şubemizde halı yıkama, yorgan yıkama ve koltuk yıkama gibi hizmetleri uzman çalışma ekibi ve son teknoloji temizlik ekipmanlarımız sayesinde en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Pendik Halı temizleme firmamız tarafından istemiş olduğunuz temizleme işlemleriniz için eşyalarınızı vermiş olduğunuz adresinizden ücretsiz servisimiz ile alıyor ve hijyenlerini sağladıktan sonra tekrar adresinize teslim ediyoruz. Halı temizleme kapsamında teslim almış olduğumuz eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Sağlıklı bir ortam içerisinde yaşam sağlamanın en başta gelen koşulu, kirlerin sağlıksız zararlı organizma ve bakterilerin oluştuğu eşyalarınızdan ve yaşam alanınızdan yok etmektir.

PENDİK HALI YIKAMA

Yaşam alanlarınıza özenle seçtiğiniz mobilya ve dekora uyum sağlayan tamamlayıcı halılarınızın hijyeni konusunda gösterilen özen, Pendik halı yıkama sayesinde halılarınızı uzun yıllar kaliteli bir şekilde kullanmanızı temin eder. Pendik halı yıkama hizmeti ile halılarınız ilk etapta kuvvetli vakumlama sisteminden geçer. Bu sayede tüm gözenekler en ince detayına kadar havalandırılmış olur ve tozlardan arınır. Halılarınız en ince detayına kadar havalandırıldıktan sonra halı tipinizin yapısına göre özel bitkisel şampuanlar ile köpürtülerek hijyeni sağlanmaktadır. Hijyen testinden geçen ve tamamen temizlendiğine emin olduğumuz halılarınız halı sıkma ve kurutma aşamalarından geçerek hem sizlere hem de firmamız adına zaman tasarrufu yapılarak temizleme işlemi sonlandırılır. Temizliği bitmiş olan halılarınız ambalajlanarak vermiş olduğunuz adrese ücretsiz servis olanağımız ile teslim edilir.

PENDİK YORGAN YIKAMA

Evlerinizde kendi imkanlarınız doğrultusunda leğenler içerisinde el yordamıyla yada çamaşır makinelerinde yıkanan yorganların temizliği bitmiş gözükse de profesyonel bir temizleme olmadığından yeteri kadar hijyen sağlanmamaktadır. Bu nedenle sizlerin sağlığı ve yorganınızın hijyeni sağlamak için Pendik şubesi olarak yorgan yıkama hizmeti vermekteyiz. Adresinizden almış olduğumuz yorganlarınızı temizleme işlemine başlamadan önce lekelerin analizi yapılır. Var olan lekelerin çıkartılma işleminden sonra yıkama işlemine geçilir. Yorganların temizlenme işleminden ziyade kurutma işlemi de oldukça teferruatlıdır. Tamamen kurumamış ve nemli kalmış yorganlar kötü kokulara ve tekrardan bakteri oluşumuna yol açacaktır. Bu nedenle yorganların tamamen kurutulduğundan emin olunması gerekmektedir. Bu aşamalardan geçen yorganlarınız ambalajlanarak adresinize teslim edilmektedir.

PENDİK KOLTUK YIKAMA

Koltuklarınızın temizliğinde yapılan en etkili yöntem koltuk yıkama yöntemidir. Evlerde yapılan temizlik yüzeysel olduğundan koltuklar tam anlamıyla derinlemesine bakterilerden arınmaz ve hijyeni sağlanmaz. Pendik koltuk yıkama olarak yerinde yıkama makinelerimiz ile istediğiniz adrese gelip kısa sürede koltuklarınızı hijyene kavuşturmaktayız. Özel şampuanlar ve fırçalama tekniği ile koltuklarınız derinlemesine köpürtülür. Fırçalama işlemi bittikten sonra yüksek vakum gücüne sahip makinelerimiz ile kirler derinlemesine vakumlanır. Derinlemesine temizliğine kavuşan koltuklarınız özel vakum başlıklarına sahip ekipmanlarımız ile tüm suyu vakumlar ve koltukların kuruması sağlanır.

Pendik şubemizdeki profesyonel halı yıkama hizmetlerine ulaşmak için siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzağınızdayız.