PENDİK KAYNARCA HALI YIKAMA

Pendik Kaynarca Halı Yıkama firmamız müşterilerimizin güvenilirlik ve temizlik arayışları sonucu memnuniyetleri doğrultusunda ortaya çıkmıştır. Firmamız kuruluşundan itibaren müşteri memnuniyetini her daim süreklilik haline getirmeyi benimsemiştir. Pendik kaynarca şubemizdeki firmamız halı yıkama, yorgan yıkama ve koltuk yıkama hizmet seçeneklerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. Pendik kaynarca şubemizde halı yıkama, yorgan yıkama ve koltuk yıkama gibi hizmetleri son teknoloji temizlik ekipmanlarımız sayesinde en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Pendik Kaynarca halı temizleme firmamız tarafından istemiş olduğunuz temizleme işlemleriniz için eşyalarınızı vermiş olduğunuz adresinizden ücretsiz servisimiz ile alıyor ve hijyenlerini sağladıktan sonra tekrar adresinize teslim ediyoruz. Teslim almış olduğumuz eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmaktadır.

PENDİK KAYNARCA HALI YIKAMA

Yaşam alanlarınıza özenle seçtiğiniz halılarınızın hijyeni konusunda gösterilen özen, Pendik Kaynarca halı yıkama sayesinde halılarınızın ilk günkü görünümünü temin eder. Pendik Kaynarca halı yıkama hizmeti ile halılarınız ilk etapta en ince detayına kadar havalandırıldıktan sonra halı yapısına göre özel bitkisel şampuanlar ile köpürtülerek hijyeni sağlanmaktadır. Tamamen temizlendiğine emin olduğumuz halılarınız halı sıkma ve kurutma aşamalarından geçerek hem sizlere hem de firmamız adına zaman tasarrufu yapılarak temizleme işlemi sonlandırılır. Temizliği bitmiş olan halılarınız vermiş olduğunuz adrese ücretsiz servis olanağımız ile teslim edilir.

PENDİK KAYNARCA YORGAN YIKAMA

Evlerinizde kendi imkanlarınız doğrultusunda yıkanan yorganların temizliği bitmiş gözükse de yeteri kadar hijyen sağlanmamaktadır. Pendik Kaynarca şubesi olarak yorgan yıkama hizmetini profesyonel bir şekilde siz değerli müşterilerimize vermekteyiz. Yorganlarınızın temizleme işlemine başlamadan önce lekelerin analizi yapılır. Var olan lekelerin çıkartılma işleminden sonra yıkama işlemine geçilir. Yorganların temizlenme işleminden ziyade kurutma işlemi de oldukça teferruatlıdır. Tamamen kurumamış ve nemli kalmış yorganlar kötü kokulara ve tekrardan bakteri oluşumuna yol açacaktır. Bu nedenle yorganların tamamen kurutulduğundan emin olunması gerekmektedir. Bu aşamalardan geçen yorganlarınız ambalajlanarak adresinize teslim edilmektedir.

PENDİK KAYNARCA KOLTUK YIKAMA

Pendik Kaynarca koltuk yıkama olarak yerinde yıkama makinelerimiz ve işinde profesyonel ekimiz ile istediğiniz adrese gelip kısa sürede koltuklarınızı hijyene kavuşturmaktayız. Özel bitkisel şampuanlar ve fırçalama tekniği ile koltuklarınız fırçalama tekniği ile köpürtülür. Fırçalama işlemi bittikten sonra yüksek vakum gücüne sahip makinelerimiz ile kirler derinlemesine vakumlanır. Derinlemesine temizliğine kavuşan koltuklarınız özel vakum başlıklarına sahip ekipmanlarımız ile tüm suyu vakumlar ve koltukların kuruması sağlanır. Böylelikle yerinde temizleme ekipmanlarımız sayesinde gün içerisinde koltuklarınız tekrar kullanıma hazır hale getirilir.