PENDİK VELİBABA HALI YIKAMA

Pendik Velibaba halı Yıkama olarak Kullanmış olduğumuz yıkama makinelerimiz gün geçtikçe siz değerli müşterilerimiz için gelişmekte ve yenilenmektedir.Pendik Velibaba bölgesinde halı yıkama olarak  geniş servis ağı ile bizi tercih eden müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Böylelikle yapmış olduğumuz tüm temizleme hizmetinin her zaman profesyonel olmasını amaçlamaktayız. Pendik  Velibaba halı temizleme hizmetleri İstanbul’da faaliyet göstermektedir. Müşterilerimize temizlik konusunda geniş kapsamlı hizmetler vermekteyiz.

PENDİK VELİBABA HALI YIKAMA

Pendik Velibaba şubemizde yapılan temizlik aşamaları, teferruat gerektiren halı modellerine göre detaylı bir şekilde değişkenlik göstermektedir.  Kendi imkanlarınızla temizlemeye çalıştığınız halılarınız, kullanılan aparatlar ve ürünler sonucunda halı dokusuna zarar verebilir. Şirketimiz, yıkanacak olan halılarınızı, vermiş olduğunuz adresten aldıktan sonra, kullanmış olduğumuz yıkama şampuanlarında, kimyasal madde barındırmayan bitkisel özlü şampuanlar kullanılarak temizlenmiş hale getirilir. Hijyen testinden geçen ve tamamen temizlendiğine emin olduğumuz halılarınız halı sıkma ve kurutma aşamalarından geçerek hem sizlere hem de firmamız adına zaman tasarrufu yapılarak temizleme işlemi sonlandırılır. Temizliği bitmiş olan halılarınız ambalajlanarak vermiş olduğunuz adrese ücretsiz servis olanağımız ile teslim edilir.

PENDİK VELİBABA YORGAN YIKAMA

Yorganlarınızın temizliği sağlık açısından oldukça önemlidir. Sürekli olarak kullanımda olan ve bu anlarda vücudumuzla temas halinde olan yorganların içerisinde bakteri oluşmaktadır. Yorganlar düzenli periyotlarda düzenli sıklıklarla dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Yorganlarınızın derinlemesine dezenfekte edilmeleri için üst düzey sonuçlara sahip özellikteki makinelerimiz, kendi imkanlarınız ile yıkama sonuçlarından daha başarılı sonuçlar çıkarmaktadır. Pendik Velibaba yorgan yıkama olarak vermiş olduğumuz temizlik hizmetimizden siz değerli müşterilerimizi büyük bir zahmetten kurtarıyoruz. Hem de yorganlarınızı sağlığınız açısından 100% hijyenik olmasına olanak sağlıyoruz.

PENDİK VELİBABA KOLTUK YIKAMA

Pendik Velibaba koltuk yıkama olarak yerinde yıkama makinelerimiz ile vermiş olduğunuz adrese profesyonel ekimiz ile kısa sürede koltuklarınızı hijyene kavuşturmaktayız. Yapısında kimyasak madde barındırmayan bitkisel özlü şampuanlar ve köpük püskürtme tekniği sayesinde koltuklarınız fırçalama tekniği ile köpürtülür. Koltuklarınızın kılıfları ve erişilmesi en zor noktalarının bile temizleme işlemi bittikten sonra yüksek vakum gücüne sahip makinelerimiz ile kirler tamamen koltuk yüzeyinden en dibe kadar vakumlanır. Derinlemesine hijyene kavuşturulan koltuklarınız özel vakum başlıklarına sahip ekipmanlarımız ile tüm suyu vakumlar ve koltuklarınızın kuruması sağlanır. Böylelikle yerinde temizleme ekipmanlarımız sayesinde zamandan tasarruf edilerek en kısa sürede kullanılır hale getirilir.